Krbová kamna Plzeň, Plzeňský kraj

Sháníte kvalitní, výkonná a pěkná krbová kamna v regionu Plzeň? Navštivte prodejnu krbového specialisty v Plzni! Nabízíme osvědčená krbová kamna značky AUSTROFLAMM a NESTOR MARTIN. Pokud si s výběrem krbových kamen do svého domu, chaty či chalupy nevíte rady, kontaktujte nás, prosím.

Krbová kamna AUSTROFLAMM

Kvalitativně hodnotné zpracování, jednoduchý a bezchybný provoz krbových kamen se stávají stále větší prioritou rakouské firmy AUSTROFLAMM. Estetický vzhled, detailní zpracování, vysoký výkon a velmi čisté spalování jsou znakem nejvyšší kvality. Častým požadavkem zákazníků bývá rychlý start kombinovaný s dlouhou akumulační dobou. Proto Austroflamm vyvinul patentované systémy HEAT MEMORY SYSTEM – HMS a XTRA.

Krbová kamna NESTOR MARTIN

Krbová kamna firmy NESTOR MARTIN nabízejí výhodu snadné obsluhy a vykazují vysokou energetickou výkonnost. Patentovaný Woodbox systém předehřívá spalovací vzduch na teplotu vyšší než 200°C a předává ho pomalu a rovnoměrně ohni, přičemž vznikají pozoruhodné plamenové efekty, od divoce planoucího ohně po pomalejší vícebarevné plameny.

Nabídka krbových kamen

Z nabídky, v levé části stránky prosím zvolte značku - Austroflamm nebo Nestor Martin.