obrázek/

Kamnové vložky Leda

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Kamnové vložky Leda jsou konstruované pro instalaci s tahovým systémem. Tyto vložky můžete připojit k individuálně stavěnému keramickému tahu nebo můžete využít sériově vyráběné příslušenství od firmy Leda vyvinuté přímo pro jejich kamnové vložky.

 

 

 

Litinový výměník LHK 320  / LHK 650 / LHK 745 / GSK

LHK litinový výměník jako dodatečný tahový systém zvyšuje sálavou plochu pro otevřené i uzavřené (hypokaustové) typy staveb. Rychlé odevzdání tepla přes litinovou stěnu (v protikladu s keramickými tahy). Možno použít se všemi kamnovými vložkami bez vodní techniky (Brillant W s LHK 320 možný). W – s kamnovými vložkami, Diamant H100 W, H200 W, H300 W (LHK 650 pouze ve spojení s MFS multifunkční kopulí).

GSK - litinový výměník s vnitřní vložkou ze špekového kamene - nabízí kromě rychlého odevzdávání tepla i funkci akumulace.

Multifunkční kopule MFS

MFS multifunkční kopule se dodává ve dvou variantách. Verze s přepínací klapkou umožňuje již na vložce volit, kam chceme směřovat tok spalin. Použitím této multifunkční kopule s přepínací klapkou usnadňuje roztápění stavby s dodatečným keramickým tahovým systémem. Verze s čistícím krytem usnadňuje přístup pro čistění kamen s tahovým systémem.

Ke stažení