PROJEKCE KRBŮ A KAMEN

Naše kamenická provozovna zpracovává přírodní pískovec, mramory a žuly, se zaměřením na výrobu obkladů krbů a sálavých kamen.

 

Samotné výrobě předchází projekční činnost, která je nedílnou součástí našeho výrobního procesu.

 

Dimenzování krbu či kamen je další důležitá část, související s naší činnosti. V tomto oboru využíváme nejen české předpisy, stanovující správný postup při dimenzování kamen, ale také podrobnější rakouské a německé výpočtové programy.

 

Pro bohaté zkušenosti a mnohaletou praxi využívají našich služeb nejen koncoví uživatelé, ale i naši kolegové krbaři a kamnáři.

 

Po obdržení poptávky vytváříme základní 2D výkresy, které zákazníkovi dávají obecné informace o velikosti a proporcích individuálně navrženého obkladu krbu nebo kamen. Pro nás jsou tyto podklady vodítkem pro stanovení cenové nabídky. Již v těchto výkresech je však třeba myslet na veškeré technické zásady a bezpečnostní nařízení, které je nutno při stavbě topidla dodržet. Spolu s cenovou nabídkou dáváme tuto základní dokumentaci k dispozici.

 

V případě objednání, zpracujeme podrobné výkresy s řezy, podle kterých je prováděna samotná výroba obkladu, ale i montáž kamen či krbu. Vypracujeme 3D vizualizaci.

 

 

Pracujeme s přesností na milimetry.