Krbové poradenství, výroba, montáž krbů

Naše společnost HESTIA CZ s r.o. byla založena v roce 1998. Ve svých počátcích se specializovala na výrobu

a realizace individuálních návrhů horkovzdušných krbových kompletů, včetně vhodných horkovzdušných systémů vytápění. Firma vybudovala vlastní výrobní provoz na zpracování přírodního kamene, kde se projekty krbových obkladů ztvárňují do konečné podoby pro následnou expedici a montáž.

 

S příchodem nízkých energetických požadavků na výkon topidla firma stále více navrhuje a realizuje také krby

a kamna sálavá. To způsobuje akumulaci tepla, jak do samotné hmoty krbu či kamen (tahové systémy), tak do akumulačních nádob v případě staveb s vodním výměníkem. Pro vhodný výběr kvalitního a účinného zdroje tepla má investor možnost volit z široké nabídky topenišť značek RATH, AUSTROFLAMM a LEDA. Na pláště krbů

a kamen používá firma HESTIA CZ s.r.o. buď přírodní kámen zpracovávaný ve vlastním výrobním provoze nebo tradiční kachle či omítaný šamot.

Společnost HESTIA CZ s.r.o. získala exkluzivitu pro zastupování a prodej krbových a kamnových vložek AUSTROFLAMM a LEDA, pro region České republiky. Společně s firmou RATH vybudovala na vlastním pozemku konsignační sklad s kamnářským zbožím této značky, což znamená velmi krátké dodací lhůty kamnářského sortimentu pro kamnáře, i pro koncové zákazníky.

 

Na prodejním místě v Plzni, kde firma na ploše 150 m2 prezentuje své produkty, tak ve výrobním a skladovém provozu v Lískovicích u Hořic jsme připraveni poskytnout odborné informace a zajistit realizaci krbů a kamen k Vaší spokojenosti.

Věříme, že Vás naše nabídka zaujme a těšíme se na budoucí spolupráci.