PARTNEŘI

 

MK PROFI Kachlová kamna s.r.o.

Společnost sídlí v Horní Plané u Lipenské nádrže. Vznikla v roce 1995 z původní malé živnosti, která existovala od roku 1990. Tehdy majitelé navázali na kamnářské řemeslo svých rodičů. Dnešní výrobní prostory firmě umožňují pružně reagovat na vývoj trhu. Sledují nejen módní trendy, ale snažíme se plnit i specifická přání zákazníků. Vyrábí kachle na klasická kachlová kamna, repliky historických kamen, sporáky a krby. Tradiční a léta používané glazury s hlubokým leskem (lahvová zelená, lahvová hnědá) dnes doplňují velice žádané a moderní matné glazury s efektem (šedá a zelená granit, cotto, gobi atd.) Ve standardní nabídce je 65 glazur.

 

Firma MK PROFI Kachlová kamna s.r.o. úzce spolupracuje s Cechem kamnářů České republiky a je jedním ze zakládajících členů. Svými aktivitami podporuje SOU v Ostravě a Horní Bříze - obor kamnář. Své výrobky dodává na tuzemský trh, ale i do Rakouska, Německa, Švýcarska, Polska, Itálie, Francie a na Slovensko.

 

www.mkprofi.cz

 

 

 

ATONdesign s.r.o.

Studio grafického designu působí na poli reklamy a grafického designu od roku 1994. Na základě spolupráce s různými subjekty v oboru komunikace a reklamy si postupně rozšiřovalo spektrum činností a vybudovalo vlastní zázemí se zaměřením na styl a projev své práce. Po několika letech praxe v reklamní činnosti a realizaci veletržních expozic v tuzemsku i zahraničí vzniká roku 1999 studio s novým názvem ATONdesign.

 

Pro společnost HESTIA vypracoval atelier ATONdesign jednotný vizuální styl a v současnosti pracuje na jednotném designu mediální komunikace. Katalogy, prospekty, webové prezentace, produktová fotografie.

 

www.atondesign.cz