Krby Plzeň, Plzeňský kraj

Hledáte dodavatele kvalitních, výkonných a hezkých krbů v regionu Plzeň? Sháníte specialistu na krby a krbová kamna? Jste na správném místě! Krbové centrum HESTIA v Plzni vám pomůže s výběrem i montáží krbů dle vašich představ.

Proč zvolit plzeňské krbové centrum HESTIA?

Bohaté zkušenosti se stavbou krbů Česká společnost HESTIA CZ s r.o. byla založena v roce 1998 a s instalací, stavbou a prodejem krbů na plzeňsku v celém Plzeňském kraji má bohaté zkušenosti. Ve svých počátcích se HESTIA specializovala na výrobu a realizaci individuálních návrhů horkovzdušných krbových kompletů, včetně vhodných horkovzdušných systémů vytápění. Firma vybudovala vlastní výrobní provoz na zpracování přírodního kamene, kde se projekty krbových obkladů ztvárňují do konečné podoby pro následnou expedici a montáž.

Kvalitní a ověřené značky krbů

S příchodem nízkých energetických požadavků na výkon topidla firma stále více navrhuje a realizuje také krby a kamna sálavá. To způsobuje akumulaci tepla, jak do samotné hmoty krbu či kamen (tahové systémy), tak do akumulačních nádob v případě staveb s vodním výměníkem. Pro vhodný výběr kvalitního a účinného zdroje tepla má investor možnost volit z široké nabídky topenišť značek RATH, AUSTROFLAMM a LEDA.

 

Na pláště krbů a kamen používá firma HESTIA CZ buď přírodní kámen z vlastní produkce nebo tradiční kachle či omítaný šamot. Exkluzivní zastoupení pro ČR Společnost HESTIA CZ získala exkluzivitu pro zastupování a prodej krbových a kamnových vložek AUSTROFLAMM a LEDA, pro region České republiky. Společně s firmou RATH vybudovala na vlastním pozemku konsignační sklad s kamnářským zbožím této značky, což znamená velmi krátké dodací lhůty kamnářského sortimentu pro kamnáře, i pro koncové zákazníky.

Kamenná prodejna v Plzni

Na prodejním místě v Plzni, kde firma na ploše 150 m2 prezentuje své produkty, tak ve výrobním a skladovém provozu v Lískovicích u Hořic jsme připraveni poskytnout odborné informace a zajistit realizaci k Vaší spokojenosti. Potřebujete pomoc či radu při výběru krbů či kamen? Rádi vám pomůžeme. Kontaktujte nás!